29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого

Нардеп Тетяна Скрипка ініціювала створення в Сумах Центру допомоги жертвам домашнього насильства

6 тисяч звернень по області з початку року, із них 1660 – у Сумах. Стільки разів доведені до відчаю люди телефонували до правоохоронців і соціальних працівників з проханням допомогти, врятувати від насилля і жорстокості з боку близьких. Про це у Фейсбуці повідомила народний депутат від Сумщини Тетяна Скрипка (партія «Слуга народу»), яка взяла активну участь в обговоренні питання створення в обласному центрі закладу, де жертви домашнього насильства отримуватимуть прихисток, підтримку та допомогу.

❌Словосполучення “домашнє насильство” наче “гарячий сніг”, але це не художній засіб, це реальність. І найчастіше жертва насилля повертається до кривдника, бо немає куди йти.

✅У травні на власні очі побачила роботу полтавського “Світла надії”, два десятиріччя неурядова організація працює з тими, хто зазнав насильства в родині. Діє не лише притулок, жертва насилля отримує прихисток, усі необхідні документи, роботу, можливість влаштувати дітей до садочку чи школи. І все це в одному місці, де діє і власне виробництво.

‼️Такий центр потрібен Сумам. Звісно поки не йдеться про комплекс приміщень і забезпечення постраждалих роботою, але ми повинні дати людині можливість отримати місце, де вона може сховатися від кривдника, отримати допомогу психолога, розробити план подальших дій.

👉Для цього Суми мають скористатись державною субвенцією, а далі залучати до фінансування громадські організації, зркрема міжнародні, меценатів. Сьогодні від міста потрібен проект, і створення окремої юридичної особи.

✅Як народна депутатка беру на себе переговори з ЮНІСЕФ, щодо участі в грантових програмах.

🤝На зустрічі з міським головою, правоохоронцями, керівниками профільних управлінь, представниками громадськості обговорили усі питання, пов’язані з майбутнім центром. Створено робочу групу, яка напрацює алгоритм дій.

Наше завдання, аби жителі Сумської громади, які опинилися в біді, отримали шанс на нове життя🌱“, – написала Тетяна Скрипка.

4 листопада
3 листопада