Вчора
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня
23 квітня
19 квітня
18 квітня
16 квітня

Нардеп Тетяна Скрипка працює над відкриттям Центру життєстійкості в Сумах

Народний депутат Тетяна Скрипка переконана, що сьогодні потрібно особливу увагу приділяти ментальному здоров’ю, адже щоденні стреси, пов’язані з війною, позначаються на загальному самопочутті людей. З метою надання спеціалізованої соціальної та психологічної підтримки містянам парламентарка працює над створенням Центру життєстійкості в Сумах.

«Психологічна допомога та консультації із соціальних питань. Ми працюємо над тим, аби у Сумах якнайшвидше відкрився Центр життєстійкості.
Проєкт, який є частиною Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Олени Зеленської, втілюється в життя Міністерством соціальної політики. Саме тому дорожню карту створення Центру у нашій громаді обговорили з Оксаною Жолнович.
До проєкту вже долучилися десятки громад України, впевнені, що незабаром Центр життєстійкості запрацює і у Сумах», – написала Тетяна Скрипка на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, днями народна обраниця також ознайомилася з успішним досвідом Київщини в облаштуванні укриттів у школах, щоб реалізувати подібні проєкти за участі міжнародних партнерів на Сумщині.

4 листопада
3 листопада