Вчора
6 лютого
4 лютого
1 лютого
27 січня
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня

Нардеп Тетяна Скрипка виконує передвиборчі обіцянки: у Центрі реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю буде гаряче харчування

Попри складну ситуацію в країні народний депутат Тетяна Скрипка продовжує виконувати свої передвиборчі обіцянки та покращувати заклади освіти міста Суми, працювати на благо громади.

Вже найближчими днями в обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю буде гаряче харчування – тут  запрацює сучасний харчоблок, на будівництво якого парламентарка спрямувала майже 3 мільйони гривень.

“♨️На початку березня мали відкрити двері новий харчоблок та їдальня Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю.
📌Майже 3 млн грн з коштів на соціально-економічний розвиток територій я спрямувала на будівництво харчоблоку. Адже протягом десятиліть заклад взагалі не мав можливості готувати для дітей сніданки та обіди, їх возили зі стаціонарного відділення, розташованого у селищі Рибці, за 20 км від Сум.
✅Війна змінила наші весняні плани, але не змінила прагнення робити освітній простір сучасним, інклюзивним, безпечним. В унікальному закладі, де використовують сучасні методики і новітнє обладнання для реабілітації дітей, попри усі труднощі воєнного часу, готові працювати. Тож, вже 2 травня у центрі почнуть готувати для 30 дітей із Сум та Сумського району. А першою стравою буде борщ, для якого разом з Жіноче об‘єднання «Мереживо» привезли усі необхідні продукти.
📌Щороку в Центрі отримують реабілітаційні послуги понад 700 дітей. І я рада, що окрім кваліфікованої допомоги, уваги і турботи, вони матимуть гаряче харчування.
🌷Без подарунків не лишилися і ми, дякуємо Елена Сущенко за мережевні пряники і панно.
🇺🇦Життя триває! Допомагаємо один одному, наближуємо перемогу!🇺🇦” – написала Тетяна Скрипка на своїй сторінці у Фейсбуці.

4 листопада
3 листопада