Вчора
19 січня
18 січня
17 січня
16 січня
15 січня
14 січня
13 січня
12 січня

Нардепи Михайло Ананченко та Тетяна Скрипка з робочим візитом відвідали Кролевець

Сьогодні, 27 грудня, народні депутати від партії “Слуга народу” Михайло Ананченко та Тетяна Скрипка перевірили хід виконання капітального ремонту Кролевецького ліцею №3.

На реалізацію даного проекту за бюджетною програмою було виділено понад 14 млн гривень з державного бюджету на умовах співфінансування з бюджетом Кролевецької міської ради, яка виділила ще понад 3 млн. гривень. Загальна вартість проекту – 17 млн 183,6 тис грн.

Після проведення тендерних процедур в першій половині листопада підрядна організація розпочала реалізацію програми. За невеликий проміжок часу вдалося виконати рекордно велику кількість робіт.

Вже зроблено утеплення школи – це понад 3800 м. кв., на завершальній стадії встановлення вікон та дверей – понад 1400 м. кв. Також наразі виконується облаштування пандусів відповідно до державних будівельних норм. Роботи буде завершено до кінця року. Залишиться за настанням відповідного температурного режиму провести фарбування фасаду закладу.

Кролевецька міська рада висловлює подяку народному депутату Михайлу Ананченку, адже цей проект став можливим завдяки його підтримці.  Також влада громади вдячна народному депутату Тетяні Скрипці, яка добре знається на проблемних питаннях освітян та опікується покращенням якості харчування дітей в закладах освіти. Завдяки її сприянню вдалося залучити кошти на придбання нового технологічного обладнання для харчоблоку, частину якого ліцей уже отримав.

Возможно, это изображение (в помещении и водоем)

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада