13 серпня
12 серпня
11 серпня
8 серпня
4 серпня
2 серпня
30 липня
28 липня
22 липня
20 липня
19 липня
18 липня
14 липня
8 липня
7 липня
6 липня
29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня

Не всі садочки на Білопільщині будуть працювати

Коли відкриють дитячі садочки у Білопіллі, розповів Білопільський міський голова Юрій Зарко

У четвер, 11 червня,  планується відкритття дитячого садочка «Сонечко». «Зірочка» має запрацювати наступного дня – 12 червня.
Наразі вживаємо всіх максимальних заходів для того, аби убезпечити дітей та персонал дошкільних закладів від можливих негативних наслідків, як це відбувається у деяких містах України, де садочки вже працюють (Бровари та Черкаська область).

Натомість, у Ворожбі ситуація дещо складніша. Як зазначив Ворожбянський міський голова Андрій Дружченко, питання щодо відкриття дитячих садочків у Ворожбі поки що вивчається. Адже через нетиповість будівель та обмежену площу приміщень садочків відкрити повноцінні групи просто немає можливості.

Миколаївська громада планує відкривати дитячі садки, та остаточна дата відкриття поки що невідома. Про стан справ розповів начальник відділу освіти Миколаївської ОТГ Андрій Бутенко:

– Станом на 9 червня готуємо садочки до відкриття. Вже зробили замовлення на медобладнання та засоби особистого захисту (пірометри, рукавички, антисептики). Після висновку Держпродспоживслужби плануємо подати акти перевірки на комісію, яка прийме остаточне рішення щодо відкриття дитячих садочків. Наразі плануємо створити групи у двох садочках, які відвідуватимуть дітки, відповідно до встановлених норм.

Як проходить підготовка до відкриття садочків у Річківській громаді, розповіла начальник відділу освіти Річківської ОТГ Наталія Варавка:

– У нашій громаді – два дитячих садочка: Біланівський «Дюймовочка» та Вирівський «Ластівка». Станом на 9 червня садочки не працюють. Завершуємо поточних ремонтних робіт, відповідно до вимог МОЗу, розставляємо меблі, закуповуємо дезінфікуючі засоби, засобів захисту, пірометрів, спілкуємося з батьками, обговорюємо режим роботи садочків, узгоджуємо питання щодо видів занять, які проводитимемо з дітьми. Також вивчаємо питання, скільки нам потрібно першочергово сформувати груп. На сьогодні плануємо відкрити одну групу в Біланах, одну – у Вирах. Співпрацюємо з Держпродспоживслужбою, консультуємося з різних організаційних питань. Орієнтовно плануємо відкрити садочки після першого липня. Хоча, можливо, закриття на карантин Горобівки дещо вплине на дату відкриття. Адже здоров’я дітей – наразі найважливіше. Тим більше, після новини про захворювання дев’яти дітей у Броварах.

bilopillia.city

4 листопада
3 листопада