Вчора
27 листопада
26 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
20 листопада
19 листопада
18 листопада

Нерухомість, валюта і нові кредити: про що розповідає декларація депутата Володимира Чепіка

У минулому році скандальний депутат Сумської міськради, підприємець Володимир Чепік, не розрахувавшись зі старими боргами, обзавівся новими. При цьому вони з дружиною задекларували заощадження в іноземній валюті – 5 тис. USD та 3 тис. EUR і на двох заробили більше півмільйона гривень.

Так, згідно з декларацією, оприлюдненою на сайті НЗК, майновий стан депутата особливо не змінився. У його власності — квартира в обласному центрі загальною площею понад 48 м 2, земельні ділянки площею 962 м2 у Сумах та 17950 м2 на Білопільщині, нежитлове приміщення у Сумах площею 5,5 м2, ще одне нежитлове приміщення та земельна ділянка — у Великій Чернеччині. У декларації також вказано, що Володимир Чепік користується автомобілем Hyundai SANTA FE 2013 року випуску.

Цікаво, що маючи старі запозичення у банках, Чепік та його дружина оформили нові. Також народний обранець – власник частини акцій ПАТ “Сумиобленерго”.

Щодо доходів, то понад 281 тис. грн депутат отримав від підприємницької діяльності, бизько 8 тис. грн – від надання майна в оренду, понад 17 тис. грн склали страхові виплати, понад 15 тис. грн – відсотки від банківських вкладів тощо. Вочевидь цього виявилося недостатньо, тому він скористався державною допомогою в розмірі понад 1200 грн.

Щодо дружини – Катерини Чепік – вона отримала 275 961 грн заробітної плати, близько 8 тис. грн доходу від банку та деякі кошти від бонусних договорів і відсоткових ставок.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада