Вчора
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня

Новий тариф на електроенергію: яка вартість та що зміниться

З 1 серпня починає діяти новий тариф на передачу електроенергії для НЕК Укренерго“. Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг №1329 від 11 липня 2020 року, він становитиме 240,23 грн/МВт•год (без ПДВ). У звязку з цим збільшиться вартість універсальних послуг і зміниться кінцева ціна електроенергії для юридичних споживачів. 

СЛІД НАГОЛОСИТИ, ЩО ТАРИФ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗ ЗМІН! Згідно з постановою НКРЕКП №220 від 26.02.2015 року, вартість електроенергії для побутових споживачів становить 0,9 грн до 100 кВт*год на місяць та 1,68 грн понад 100 кВт*год (з ПДВ).

Підвищення також НЕ стосується таких юридичних споживачів:

1. багатоквартирних будинків та гуртожитків (робота ліфтів, насосів та домофонів, освітлення дворів, східців і номерних знаків)

2. власників (балансоутримувачів) майна, що використовується для компактного поселення внутрішньо переміщених осіб (побутові потреби мешканців)

3.  дачних, дачно-будівельних, гаражно-будівельних кооперативів, садових товариств (технічні цілі, робота насосів та освітлення території);

4.  релігійних організацій (комунально-побутові потреби)

Для решти юридичних клієнтів з 1 серпня 2020 року вартість електроенергії зміниться, адже тариф на передачу є однією зі складових ціни.  

Переглянути тариф постачальника універсальних послуг на серпень-вересень 2020 року можна на сайті відомства у розділі “Постачання електроенергії”“Для бізнесу” – “Тарифи“.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада