29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого

ОБСЄ зацікавилась «земельним» референдумом та участю в ньому жителів Сумщини

Голова Сумської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Вадим Лисий провів онлайн-зустріч зі спостерігачами Організації з безпеки і співробітництва в Європі Маркусом Кротмайером та Ігорем Янєвим. Про це політик повідомив на своїй Фейсбук-сторінці.

«Тема «земельного» референдуму зацікавила Організацію з безпеки і співробітництва в Європі. Спостерігачі ОБСЄ Ігор Янєв і Маркус Кротмайер звернулись до мене, як до керівника обласної організації партії «Батьківщина», яка стала ініціатором проведення Всеукраїнського референдуму, щодо питання його проведення. У режимі онлайн обговорили «земельну реформу», відкриття ринку землі та його наслідки для українців», – пише Вадим Лисий.

Зокрема, спостерігачів ОБСЄ цікавило питання загальної позиції «Батьківщини» щодо земельної реформи в Україні, проблематичні аспекти законопроекту про ринок землі, організація всеукраїнського референдуму, створення ініціативної групи, зокрема на Сумщині, яка буде у подальшому збирати підписити.

«Щодо ситуації із розпродажем української землі: для прикладу привів Польщу та Угорщину, які свого часу проходили подібний шлях із відкриттям ринку землі. Втім ці країни вчасно схаменулись і зрозуміли, що не можна допускати господарювання іноземців на своїй землі, і ввели відповідні обмеження

Вкотре наголошую: тільки УКРАЇНЦІ мають вирішувати, як розпоряджатися української землею!», – резюмував зустріч Вадим Лисий.

4 листопада
3 листопада