10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня

Очільник Краснопілля Юрій Яремчук подякував депутату облради Віталію Калініченку за доставку гуманітарної допомоги з Польщі

Депутат Сумської обласної ради, директор із розвитку ТОВ «Агрофірма «Псьол» Віталій Калініченко продовжує докладати зусиль, аби жителі Сумщини у важкий воєнний час могли отримати найнеобхіднішу допомогу від різних благодійних організацій, зокрема й закордонних. 1 серпня народний обранець організував передачу в Краснопілля гуманітарного вантажу від польського Фонду Міжнародної Солідарності. Він включає дефібрилятори та медзасоби для місцевої лікарні, миючі засоби, а також дитяче харчування та продукти для жителів громади.

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук подякував Віталію Калініченку за надану підтримку, адже сьогодні важливо не тільки домовитися про виділення гуманітарної допомоги, а й вирішити питання з її транспортуванням за сотні кілометрів.

«Маємо черговий результат співпраці з  Фондом Міжнародної Солідарності в м.Варшава ( Fundacija Solidarnosci Miedzynarodowej),керівник фонду – Рафал Дзецьоловський. Сьогодні отримали для потреб  закладів соціальної сфери  та жителів громади гуманітарну допомогу. Зокрема: генератори, дитяче харчування, миючі засоби, продукти харчування. Для КНП  “Краснопільська лікарня” та КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” дефібрилятори, медичні засоби.

Щиро дякуємо в отриманні потрібної допомоги надійних партнерів, представників фонду в м .Львів Оксана Петруха та Роману Шевчуну.

Окрема вдячність  Віталій Калініченко  депутату Сумської обласної ради за організацію доставки допомоги на Сумщину!»  – написав очільник Краснопілля на своїй сторінці у Фейсбуці.

Депутат говорить, що співпраця з активними головами громад дає свої плоди – вдається забезпечувати соціальні заклади та жителів області продовольчими запасами і речами першої необхідності.

«Насправді дуже багато людей переживають війну у вкрай скрутному становищі і вдячні за будь-яку, навіть найменшу допомогу, тому ми робимо все від нас залежне, щоб  підтримати їх. Як соціально відповідальний бізнес, «Агрофірма «Псьол» дбає про продовольчу безпеку жителів Сумського району і знаходить логістичні можливості для залучення гуманітарної допомоги. Вже неодноразово ми виділяємо транспорт і привозимо у наші громади багатотонні вантажі від благодійників. Тішить, що підтримка друзів України за кордоном залишається потужною, і ми зі своєї сторони готові долати будь-які відстані, щоб підсилювати ці містки дружби», – зазначає Віталій Калініченко.

Нагадаємо, раніше Віталій Калініченко допоміг доставити великий гуманітарний вантаж із Закарпаття у Сумський район, а також передати в Білопілля техніку медичного призначення для людей з особливими фізичними потребами.

4 листопада
3 листопада