1 березня
28 лютого
27 лютого
25 лютого
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого
16 лютого
14 лютого
12 лютого
11 лютого

Очільник Краснопілля Юрій Яремчук подякував депутату облради Віталію Калініченку за доставку гуманітарної допомоги з Польщі

Депутат Сумської обласної ради, директор із розвитку ТОВ «Агрофірма «Псьол» Віталій Калініченко продовжує докладати зусиль, аби жителі Сумщини у важкий воєнний час могли отримати найнеобхіднішу допомогу від різних благодійних організацій, зокрема й закордонних. 1 серпня народний обранець організував передачу в Краснопілля гуманітарного вантажу від польського Фонду Міжнародної Солідарності. Він включає дефібрилятори та медзасоби для місцевої лікарні, миючі засоби, а також дитяче харчування та продукти для жителів громади.

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук подякував Віталію Калініченку за надану підтримку, адже сьогодні важливо не тільки домовитися про виділення гуманітарної допомоги, а й вирішити питання з її транспортуванням за сотні кілометрів.

«Маємо черговий результат співпраці з  Фондом Міжнародної Солідарності в м.Варшава ( Fundacija Solidarnosci Miedzynarodowej),керівник фонду – Рафал Дзецьоловський. Сьогодні отримали для потреб  закладів соціальної сфери  та жителів громади гуманітарну допомогу. Зокрема: генератори, дитяче харчування, миючі засоби, продукти харчування. Для КНП  “Краснопільська лікарня” та КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” дефібрилятори, медичні засоби.

Щиро дякуємо в отриманні потрібної допомоги надійних партнерів, представників фонду в м .Львів Оксана Петруха та Роману Шевчуну.

Окрема вдячність  Віталій Калініченко  депутату Сумської обласної ради за організацію доставки допомоги на Сумщину!»  – написав очільник Краснопілля на своїй сторінці у Фейсбуці.

Депутат говорить, що співпраця з активними головами громад дає свої плоди – вдається забезпечувати соціальні заклади та жителів області продовольчими запасами і речами першої необхідності.

«Насправді дуже багато людей переживають війну у вкрай скрутному становищі і вдячні за будь-яку, навіть найменшу допомогу, тому ми робимо все від нас залежне, щоб  підтримати їх. Як соціально відповідальний бізнес, «Агрофірма «Псьол» дбає про продовольчу безпеку жителів Сумського району і знаходить логістичні можливості для залучення гуманітарної допомоги. Вже неодноразово ми виділяємо транспорт і привозимо у наші громади багатотонні вантажі від благодійників. Тішить, що підтримка друзів України за кордоном залишається потужною, і ми зі своєї сторони готові долати будь-які відстані, щоб підсилювати ці містки дружби», – зазначає Віталій Калініченко.

Нагадаємо, раніше Віталій Калініченко допоміг доставити великий гуманітарний вантаж із Закарпаття у Сумський район, а також передати в Білопілля техніку медичного призначення для людей з особливими фізичними потребами.

4 листопада
3 листопада