1 березня
28 лютого
27 лютого
25 лютого
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого
16 лютого
14 лютого
12 лютого
11 лютого

Очільник Путивльської громади дав відмінну оцінку роботі компанії АМК РЕМ-БУД

Голова Путивльської громади Костянтин Гаврильчук сподівається на продовження співпраці з компанією АМК РЕМ-БУД, адже місцеві жителі вже встигли оцінити якісну роботу з оновлення дороги.

Наразі триває ремонт між селами Скуносове і Корольки, який виконується на умовах співфінансування – 50% витрат взяло на себе державне підприємство «Дороги Сумщини» і 50% вклав сільськогосподарський споживчий кооператив «Ярославна», що планує відкрити на території нове молочне виробництво і залучити мільйонні інвестиції. Тож дорога важлива не тільки для жителів сіл, а й має стратегічне значення для майбутнього маслозаводу та розвитку туризму на мальовничих просторах Путивльщини.

«Очікується рішення обласної ради щодо цієї ж дороги, тільки від початку траси, 16,7 мільйонів гривень мають виділити на ремонт 2,5 кілометрів. Сподіваємося, що ваша компанія також візьме участь у тендері, отримає перемогу і зробить дорогу.

Звичайно, ми зацікавлені у продовженні співпраці, адже ідеться про розвиток громади. На жаль, з 2015-2016 років Путивльський район взагалі не отримував кошти на ремонт доріг, зрушення почалися лише у 2019 році. До цього на жодну дорогу жодні гроші не виділялися.

Зараз нова каденція наших обласних депутатів, і як раз маємо перший результат – 16, 7 мільйонів гривень. Це вже чудовий початок. Якщо кожен рік надходитиме фінансування, то таким чином зможемо ремонтувати дороги по всій громаді», – сказав Костянтин Гаврильчук під час інспектування ремонту, над яким працює АМК РЕМ-БУД.

4 листопада
3 листопада