![](https://azimuth.sumy.ua/wp-content/uploads/2020/06/60ce091d00ecd3290288df0a7c28af7d_L.jpg)
Очільник Сумської ОДА представив нового голову Глухівської РДА
Сьогодні, 10 червня, у залі засідань Глухівської райдержадміністрації відбулось офіційне представлення новопризначеного голови Сергія Мінакова. Традиційно на таку дипломатичну подію районного масштабу зібралися депутати райради, сільські голови, керівники підприємств і різних закладів та державних установ, передає nedelya.info.
Губернатор Сумщини Роман Грищенко зачитав розпорядження Президента про призначення Сергія Мінакова головою Глухівської районної державної адміністрації і від себе додав, що району пощастило з очільником. «Він дуже добре розуміє проблематику району, тепер можна буде достукатись до вищих кабінетів за допомогою. Питань дуже багато, наприклад, водопостачання. Добре «попахати» всім прийдеться», — сказав Грищенко.
Від імені всіх присутніх також подякували Володимиру Картавому, який 11 місяців виконував обов’язки голови райдержадміністрації.
Нагадаємо, за попереднім планом, сьогодні має відбутися представлення ще двох голів РДА — Кролевецької та С.-Будської.