29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

Одіозний Володимир Гланц знову повернеться до роботи

Сьогодні, 27 травня, Сумський окружний адміністративний суд частково задовольнив позов ексначальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю Володимира Гланца про скасування наказу про звільнення та поновлення на роботі.

Суд визнав незаконними та скасував наказ про звільнення Володимира Гланца, поновив його на роботі та вирішив стягнути на його користь 561 592 грн, передає Sumy.Today.

Нагадаємо, Володимир Гланц був звільнений з посади на підставі закону «Про очищення влади».

Закон «Про очищення влади» був прийнятий після перемоги Революції гідності у 2014 році. Відповідно до нього, ті, хто за часів режиму Януковича займав керівні посади, мали бути звільнені із забороною повертатися у владні кабінети. Однак, люстрували далеко не всіх, ті ж, від кого очистили владу, почали оскаржувати це в судах. Проте, до цього року провадження у справах за позовами люстрованих були зупинені до вирішення питання Конституційним судом. Конституційний суд рішення поки не прийняв, але Європейський суд з прав людини нещодавно визнав, що право люстрованих на справедливий суд було порушено. Після цього у судах поновили провадження у справах люстрованих.

4 листопада
3 листопада