Вчора
31 липня
30 липня
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня

Олександр Лисенко офіційно зареєструвався кандидатом у мери міста Суми

Діючий міський голова Сум Олександр Лисенко подав документи та офіційно зареєструвався у територіальній виборчій комісії кандидатом на цю посаду. Про це він повідомив пізно увечері 23 вересня на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук».

«Не здивую нікого, якщо скажу, що мені дорога доля рідного міста — де живуть мої батьки, моя донька і дружина, мої друзі та колеги. Усі ці роки ми плідно працювали над тим, щоб Суми розвивалися та ставали більш відкритими, комфортними, інноваційними, — зазначив очільник Сум та звернувся до містян: — Результати спільної роботи помітні, хоча є ще над чим працювати. Ми реальними справами підтвердили те, що місто може оновлюватися та змінюватися в кращий бік. Сумчани, разом із вашими ініціативами ми можемо створити ефективний план наших подальших дій на наступні роки!».

Нагадаємо, що за даними соціологічного опитування на середину вересня, у Олександра Лисенка немає реальних конкурентів у боротьбі за крісло мера. Так, дослідження компанії «Ю.С.С.» показало, що на 14 вересня 43,5% сумчан, які визначилися зі своїми симпатіями і планують прийняти участь у виборах, віддали б свій голос за Лисенка.

Вибори міського голови Сум, а також депутатів до Сумської міської ради пройдуть 25 жовтня.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада