Вчора
30 липня
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня

Олександр Лисенко: Продовжуємо відновлювати Театральну площу – історичну частину Сум

Сьогодні зранку міський голова Олександр Лисенко проінспектував роботи з реконструкції Театральної площі.

Наразі на об’єкті завершують облаштовувати фонтани – вже обладнали систему гідроізоляції, розпочинають монтаж обладнання майбутнього водограю, а наступного тижня планують провести випробувальні роботи водонапірних систем.

«На Театральній площі роботи тривають майже цілодобово і без вихідних, – намагаємось до холодів зробити максимум. Спільно з підлеглими слідкуємо за тим, щоб все було якісно, – наголошує Олександр Лисенко. – Наступний етап – підготовка грунту для облаштування зелених зон, тут висадять листові та хвойні дерева і кущі. Ми розробці проекту ми врахували всі побажання сумчан, запит був на просторий громадський простір, з облаштуванням комфортних зон відпочинку».

На площі вже уклали 1300 м2 тротуарної плитки сумського підприємства «Керамейя». До речі, надалі її планують використовувати при будівництві всіх знакових об’єктів, що розташовані у центрі міста.

Олександр Лисенко наголошує, роботи з реконструкції Театральної площі планується завершити вже на початку наступного місяця: «Прийшов час відновлювати історичний центр нашого міста. В програмі моєї команди це одне з першочергових завдань. Тож, наступного року обов’язково продовжимо працювати над цим питанням».

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада