Вчора
31 липня
30 липня
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня

Олександр Лисенко: Вдячний ліцеїстам за те, що обрали професію – захищати батьківщину

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО привітав особовий склад Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка із 13-ою річницею з дня створення навчального закладу.

Згадуючи власне навчання у Донецькому вищому військово-політичному училищі, яке керманич обласного центру закінчив з червоним дипломом, посадовець закликав ліцеїстів самовіддано служити народові України, боронити славетну історію навчального закладу та його традиції.

«Я вдячний кожному з ліцеїстів, що обрали достойну та відповідальну професію – захищати свою батьківщину. Саме у стінах «Кадетського корпусу» імені Івана Герасимовича Харитоненка ви набудете тих рис характеру, які допоможуть чітко крокувати по життю, приймати чесні та виважені рішення, що будуть направлені на розвиток міста, області та всієї країни. Бажаю успіхів, наснаги, холодного розуму та справжніх товаришів поруч. Разом ми здобудемо не одну перемогу!» – наголосив Олександр Лисенко.


Присутній на заході, почесний громадянин Сум Анатолій ЕПІФАНОВ анонсував спільні з міським головою плани щодо відновлення садиби на вул. Троїцька, де свого часу мешкав меценат та засновник «Кадетського корпусу» Іван Харитоненко.

З нагоди 13-ої річниці з дня створення навчального закладу начальник ліцею Юрій СВІДЛОВ вручив медалі, відзнаки та подяки військовослужбовцям за сумлінність, наполегливість та високий професіоналізм, виявлений під час виконання службових обов’язків. Разом із тим, генерал-майор поінформував, що з моменту створення ліцею-інтернату, 21 вересня 2007 року зі стін навчального закладу випустились 1454 кадетів, які нині розбудовують потужну й незалежну державу.

Завершили урочистості з нагоди Дня народження ліцею-інтернату урочистим маршем кадетів.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада