Вчора
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня
25 березня
24 березня
23 березня
22 березня
21 березня
20 березня
19 березня

“Отримав тілесні ушкодження”. Адвокат – про затримання посадовця екоінспекції в Сумах

Заступник начальника Держекоінспекції Сумщини Олександр Уваров отримав тілесні ушкодження під час затримання. Про це під час судового засідання 6 серпня сказав його адвокат Василь Матішинець.

Тепер він пройде судово-медичну експертизу. Як розповідало Суспільне, 6 серпня Олександру Уварову обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 1 жовтня.

Його підозрюють в отриманні хабаря у сумі 50 тисяч гривень. За версією слідства, гроші просив, аби не фіксувати порушення, виявлені під час перевірки товариства “Керамея”. “Жодних актів не підписував, це взагалі не відноситься до моїх професійних обов’язків”, – сказав у залі суду Олександр Уваров.

Саме домашній арешт для Олександра Уварова просив його адвокат. Прокурорка обласної прокуратури Марина Погребняк у залі суду надала обгрунтування щодо взяття Олександра Уварова під варту на 60 діб, до 3 жовтня.

За словами речниці прокурора Сумської області Наталі Науменко, зараз у прокуратурі вирішують, чи будуть оскаржувати ухвалу суду.

Джерело: suspilne.media

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада