Вчора
24 лютого
22 лютого
16 лютого
10 лютого
9 лютого
27 січня
26 січня
23 січня
21 січня
19 січня
13 січня

Патрульні Сумщини перевіряють стан доріг по всій області

На всій території обслуговування інспектори з відділів безпеки дорожнього руху проводять осінній комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів.

Перевірка проводиться з метою: визначення стану експлуатаційного утримання вулично-дорожньої мережі після закінчення літнього сезону; готовності комунально-дорожніх організацій до утримання вулично-дорожньої мережі у зимовий період та їх готовність до введення обмежень, у випадку настання незадовільних погодних умов; наявності та стану стоянок і місць тимчасового відстою транспортних засобів (на час погіршення погодних умов у зимовий період) на автомобільних дорогах державного значення.

Поліцейські фіксують стан покриття проїзної частини, узбіч, тротуарів, наявність та стан дорожніх знаків, розмітки та огородження, а також видимість зазначених технічних засобів організації дорожнього руху. Особливу увагу патрульні приділяють аварійно-небезпечним ділянкам дороги та місцям концентрації ДТП.

За результатами проведеного обстеження інспекторами буде сформований акт огляду, в якому будуть визначені необхідні обсяги ремонтних робіт та заходи з ліквідації виявлених недоліків в експлуатаційному утриманні вулично-шляхової мережі. Також балансоутримувачам будуть направлені відповідні приписи з вимогою усунути виявлені недоліки.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада