Вчора
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня

Патрульні Сумщини перевіряють стан доріг по всій області

На всій території обслуговування інспектори з відділів безпеки дорожнього руху проводять осінній комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів.

Перевірка проводиться з метою: визначення стану експлуатаційного утримання вулично-дорожньої мережі після закінчення літнього сезону; готовності комунально-дорожніх організацій до утримання вулично-дорожньої мережі у зимовий період та їх готовність до введення обмежень, у випадку настання незадовільних погодних умов; наявності та стану стоянок і місць тимчасового відстою транспортних засобів (на час погіршення погодних умов у зимовий період) на автомобільних дорогах державного значення.

Поліцейські фіксують стан покриття проїзної частини, узбіч, тротуарів, наявність та стан дорожніх знаків, розмітки та огородження, а також видимість зазначених технічних засобів організації дорожнього руху. Особливу увагу патрульні приділяють аварійно-небезпечним ділянкам дороги та місцям концентрації ДТП.

За результатами проведеного обстеження інспекторами буде сформований акт огляду, в якому будуть визначені необхідні обсяги ремонтних робіт та заходи з ліквідації виявлених недоліків в експлуатаційному утриманні вулично-шляхової мережі. Також балансоутримувачам будуть направлені відповідні приписи з вимогою усунути виявлені недоліки.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада