Вчора
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня
7 грудня
6 грудня
5 грудня

Патрульні зупинили водія, який одинадцять разів порушув правила

Сьогодні, 3 червня, під час патрулювання вулиці Роменської, інспектори зупинили автомобіль Mercedes Benz Sprinter, адже водій рухався з порушенням ПДР.

За кермом патрульні виявили 38-річного чоловіка. Дивна поведінка керманича, його знервованість відразу ж викликав підозру у вартових порядку, адже він мав явні ознаки наркотичного сп’яніння. Патрульні перевірили його особу за наявними поліцейськими базами та встановили, що лише протягом останнього року на нього склали 11 адміністративних матеріалів. З них 6 протоколів — за керування в стані або з ознаками сп’яніння та 5 постанов за керування автомобілем бувши позбавленим права керування. Також у чоловіка неодноразово виявляли речовини, схожі на наркотичні.

Від огляду на стан наркотичного сп’яніння в присутності свідків чоловік відмовився. Патрульні склали на нього відповідно два адміністративних матеріали за ч. 4 ст. 126 (Керування особою, позбавленою права керування) та ч. 3 ст. 130 (Відмова від проходження огляду на стан сп’яніння особою, що керує з ознаками сп’яніння та двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за це правопорушення) КУпАП. Водія від керування автомобілем відсторонили.

Джерело debaty.sumy.ua

4 листопада
3 листопада