27 січня
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня
7 грудня
6 грудня

У Сумах великі черги до секонд-хенду

З 11 травня уряд частково послабив карантинні обмеження. Перший етап пом’якшення  режиму спричинив неабиякий інтерес сумчан до роботи мережі секонд-хендів. У соцмережах з’явилося відео, де спостерігаються чималі скупчення людей та черги до популярних магазинів вживаного одягу. Як помітно на записі, не всі дотримуються правил безпеки.

Нагадаємо, що згідно з постановами головного державного санітарного лікаря в закладах, які відновили роботу, має бути організовано температурний скринінг усіх працівників перед зміною, заборонено допускати до виконання обов’язків працівників із температурою вище ніж 37,2 градуса або з ознаками ГРВІ, очікування черги здійснюється поза приміщенням із дотриманням дистанції 1,5 м. Дозволене перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 квадратних метрів.

Окрім того, на вході до закладу торгівлі або сфери послуг має бути організовано місця для дезінфекції рук, клієнтів і відвідувачів можна допускати лише в масках або респіраторах, співробітники закладу зобов’язані використовувати медичні маски й одноразові рукавички, а також здійснювати дезінфекцію і прибирання після кожного клієнта.

4 листопада
3 листопада