Вчора
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня

Пільговики можуть отримати безоплатну стоматологічну допомогу

Відділ охорони здоров’я роз’яснює порядок надання стоматологічної допомоги пільговій категорії населення Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020–2022 роки.

Йдеться про надання безоплатної стоматологічної (терапевтичної, хірургічної) допомоги пільговій категорії населення з зареєстрованим місцем проживання на території Сумської міської ОТГ: особам.

Право на її отримання згідно відповідних Законів України мають: особи, котрі мають право на державне пенсійне забезпечення; особи з інвалідністю; особи, які мають статус ветерана війни (учасники бойових дій, учасники війни, особи з інвалідністю внаслідок війни, захисники України, добровольці-захисники України) та особи, прирівняні до них, та особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (члени сім’ї загиблого (померлого) захисника України (батько, мати, дружина (чоловік), дитина загиблого (померлого) захисника України та інші); особи, які мають статус донора (Почесного донора) крові та (або) її компонентів; особи, які мають статус ветерана праці; особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Стоматологічна допомога пільговій категорії населення надається в КНП «Клінічна стоматологічна поліклініка» в межах затверджених асигнувань, передбачених на відповідний рік (допомога із застосуванням дороговартісних матеріалів (за бажанням пацієнта на підставі його особистої заяви) – згідно з затвердженим тарифом).

Запис на прийом до лікаря для надання безоплатної стоматологічної (терапевтичної, хірургічної) допомоги пільговій категорії населення здійснюється в медичній інформаційній системі або безпосередньо в медичній реєстратурі стоматологічної поліклініки особисто чи за тел.: 66-36-46.

Якщо пацієнт самостійно записувався в медичній інформаційній системі, в день візиту він повинен звернутись до реєстратуру, де йому видадуть талон, у якому буде зазначено порядковий номер, дата і час, що був закріплений за ним в медичній інформаційній системі, та амбулаторну картку.

При зверненні до реєстратури пацієнт має пред’явити посвідчення, що підтверджує належність до пільгової категорій осіб. У разі відсутності такого, терапевтична і хірургічна стоматологічна допомога буде надана у відповідності до затвердженого тарифу.

sumypost.com

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада