Вчора
18 червня
17 червня
16 червня
15 червня
14 червня
13 червня
11 червня
10 червня
9 червня

Поблизу затопленого у Сумах підземного переходу не виявили поривів

У підземному переході, який 1 липня затопило гарячою водою, труб «Сумитеплонерго» немає, а поблизу у їхніх мережах поривів не виявили. Про це повідомила речниця підприємства Вікторія Харченко через добу після того, як усе сталось:

«ТОВ «Сумитеплоенерго» не надає послуг постачання теплової енергії чи постачання гарячої води до зазначеного приміщення. Інженерні мережі, які знаходяться в підземному пішохідному переході «Сумитеплоенерго» не обслуговує. Наразі, на перехресті вулиць СКД та Харківська поряд із підземним переходом на теплових мережах, які обслуговує «Сумитеплоенерго», пориви не виявлені».

За словами орендаря переходу, Алдавоуді Шахавана, гаряча вода полилась крізь стіну туалету, де встановлене насосне обладнання. І текла з 13 години дня до другої години ночі, поки її не відкачали, передає «Суспільне».

Наступного дня у о восьмій годині ранку підземний перехід запрацював. Повідкривалися магазини, їх тут близько 20. Підприємці підраховують збитки після потопу.

Продавчиня Валентина Тімецька каже, що потрібно знову робити ремонт:»У нас дуже сильно текла вода зі стелі. Там видно, і стіни помокріли. Меблі наші потекли, вони розпарились, і зовсім не закриваються».

Нагадаємо, підземний перехід знаходиться на балансі Департаменту інфраструктури міста.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада