Вчора
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня

Починають судить «замовника» народних депутатів від Сумщини

Сьогодні у Зарічному районному суді відбулося підготовче судове засідання у справі за обвинуваченням чоловіка в організації та готуванні стосовно народних депутатів України насильницьких дій у зв’язку з їх державною та громадською діяльністю  (ч.1 ст. 14, ч. 3 ст. 27, ч.2 ст. 346 КК України).

Розгляд судової справи призначено на 31 липня.

За даними слідства, обвинувачений, будучи противником земельної реформи, запропонував молодикам 2 тисячі доларів США за напад на двох сумських народних депутатів. Половину суми передав виконавцям в якості авансу, решту обіцяв віддати після виконання замовлення.

Нагадаємо, 14 грудня 2019 року було відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 27 ч.2 ст.15, ч. 2 ст. 346 КК. Згідно матеріалами досудового розслідування, житель міста Суми Микола Аліфанов будучи незадоволеним державною і громадською діяльністю народних депутатів України Михайла Ананченко і Тетяни Рябухи, вирішив організувати вчинення злочину стосовно вказаних осіб.

13 грудня 2019 року обвинувачений під час зустрічі з жителями міста Суми, серед яких була Особа №6 запропонував вчинити протиправні, з застосуванням насильства, дії щодо народних депутатів України Ананченко і Рябухи, які виражалися б у примусі їх “їсти землю, утримання їх особи в землі з метою змусити їх переглянути позицію щодо голосування за законопроект про продаж землі”.

Відповідно до постанови суду, 14 грудня 2019 року Особа №6 написала заяву про злочин.

За версією слідства, 14 грудня 2019 року о 19:54 Микола Аліфанов зустрівся з Особою №1 навпроти магазину «Полуничка» в районі будинків №30-40 по вулиці Білопільський шосе. Під час розмови в автомобілі обвинувачений передав Особі №123 500 гривень (47 купюр номіналом по 500 гривень). У постанові суду зазначено, що ці гроші Микола Аліфанов передав за вчинення насильницьких дій стосовно народних депутатів України. Надалі Особа №1 прибула в Управління СБУ в Сумській області, де добровільно видала ці гроші.

15 грудня 2019 року «замовлений» народний депутат розмістив у соціальній мережі пост про напад на нього. Оприлюднення цієї інформації дало змогу задокументувати факт передачі решти коштів.

За кілька днів підозру в організації нападу на нардепа оголосили Миколі Аліфанову, який є головою Сумської обласної організації ВО «Свобода».

Джерело: The Sumy Post

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада