Вчора
27 листопада
26 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
20 листопада
19 листопада
18 листопада

Покарали умовно: Недригайлівський райсуд не відправив за грати водія, який спричинив смертельну аварію

На Сумщині за смертельну ДТП водія покарали умовно

Недригайлівський районний суд вирішив не відправляти за ґрати водія, з вини якого сталася смертельна аварія.

ДТП сталася 14 жовтня минулого року, близько 15.50, у селищі Недригайлів, на вулиці Незалежності, у районі перехрестя з вулицями Яценкова та Бережок.

Водій автомобіля Chevrolet Lacetti, рухаючись у напрямку Сум, перевищив швидкість у населеному пункті та у порушення правил дорожнього руху на перехрести почав виконувати обгін скутера. А скутер в цей час виконував маневр повороту ліворуч на вулицю Бережок. У результаті відбулося зіткнення транспортних засобів. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди пасажир скутера отримав тяжкі травми голови, від яких через три тижні помер у Недригайлівській ЦРЛ.

За висновком експерта, допущені водієм Chevrolet порушення Правил дорожнього руху щодо заборони обгону на перехресті знаходиться в прямому причинному зв`язку з подією ДТП та наслідками, що настали.

Водій визнав себе винним у скоєному і щиро покаявся. Допитана у відкритому судовому засіданні потерпіла (родичка померлого пасажира) повідомила, що обвинувачений заподіяну шкоду відшкодував в повному обсязі, а тому претензій ні матеріального, ні морального характеру вона до нього не має. І просила призначити обвинуваченому покарання, яке не пов`язане з позбавленням волі. Суд так і зробив.

Чоловіку призначили п’ять років позбавлення волі, але звільнили від відбування цього покарання з випробуванням з іспитовим строком два роки. Окрім цього його позбавили права керувати транспортними засобами на строк два роки.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада