Вчора
26 вересня
25 вересня
24 вересня
23 вересня
22 вересня
21 вересня
20 вересня
19 вересня

Показник захворювання на коронавірус на Сумщині знову один із найвищих в Україні

Рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію в області є одним із найвищих по країні – 300,1 при нормі 40 на 100 тис. населення.

Такі дані сьогодні, 11 жовтня, оприлюднило МОЗ.
Невтішну динаміку у боротьбі із поширенням коронавірусної інфекції після Сумщини має Тернопільщина (271,5) та Харківщина (267,3).

При цьому в області дещо знизився відсоток завантаженості ліжок із підтвердженим діагнозом – 36,5%, а днем раніше мали 39,8. Завантаженість ковідних-ліжок із підтвердженими та підозрілими випадками нині 55,9%.

Нагадаємо, що Суми опинилися у «червоній» карантинній зоні. Відтак виконавчий комітет Сумської місьради прийняв рішення від завтра заборонити приймання відвідувачів закладами освіти.

Додаткових обмежень по роботі міського транспорту у Сумах також поки не ввели. Рішення щодо роботи кінотеатрів, ресторанів, кафе, торговельно-розважальних центрів, спорт та фітнесзалів, а також закладів побутового обслуговування населення, у тому числі перукарень і салонів краси, будуть приймати у понеділок.

Нагадаємо, що станом на 11 жовтня у Сумській області зафіксовано 6 862 випадки коронавірусу, за минулу добу виявлено 229.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада