4 грудня
3 грудня
2 грудня
1 грудня
30 листопада
29 листопада
28 листопада
27 листопада
26 листопада

Постачальники газу продовжують грабувати сумчан, – Вадим Лисий

З початку травня «Сумигаз Збут» збільшив вартість постачання блакитного палива для споживачів. Відтепер діє два тарифи: «Твій газ Річний» та «Твій газ Місячний». Голова фракції ВО «Батьківщина» в Сумській обласній раді Вадим Лисий вважає, що Уряд, Національний регулятор та Нафтогаз вчергове обманули українців.

«Великодній подарунок від газопостачальників.

Пам’ятаєте, як Кабмін кревно обіцяв залишити вартість газу на рівні 7 гривень, а точніше не більше 6,99 грн за кубометр на час дії карантину? Схоже, на планеті, де живе Уряд, НКРЕКП та Нафтогаз, карантин завершився, і всі працюють у звичному режимі.

Тепер на вибір газопостачальники пропонують два тарифи: річний – базовий, на який з початку травня перевели вже всіх споживачів, та місячний – він буде встановлюватися щомісячно, “в затежності від ринкової вартості”. Річний тариф становить 7,99 грн за кубометр і буде змінюватися нібито лише в бік зменшення. Зважаючи на попередній досвід, ТАМ☝завжди знайдуться аргументи за підвищення вартості газу», – висловився Вадим Лисий на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року в Україні майже вдвічі зросли тарифи на комунальні послуги, зокрема на газ та електроенергію. По всій країні, у тому числі й на Сумщині, пройшли мітинги проти завищених тарифів. Уряд був вимушений відреагувати та встановив граничну вартість газу на рівні 6,99 грн/куб.

З 1 квітня припинила діяти гранична ціна на газ для населення. А вже з 1 травня ТОВ «Сумигаз Збут» повідомив про підвищення вартості блакитного палива. Відтак, тариф становить 7,99 грн за кубометр.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада