Вчора
1 грудня
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада
23 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
11 листопада
9 листопада

Потрібна допомога, аби 5-річна дитина могла чути

5-річний шосткинець Данило Партола не чує голосу мами, звуків навколишнього середовища, не може повноцінно розвиватися.

«Казалося, що здорова дитина, але моя малеча дуже часто хворіла. В 2018 році лікарі поставили діагноз – двобічна сенсоневральна глухота 4 ступеню. Цей діагноз розбив моє материнське серце. Прийняти діагноз було дуже важко, я довго не вірила, що в Данила глухота. Але це була правда. Радісні дні в нашої маленької родини закінчилися. Наше з ним життя остаточно розділене на ДО діагноза і ПІСЛЯ!» — повідомляє мама хлопчика Оксана Партола.

Щоб дитина могла повноцінно розвиватися, необхідна кохлеарна імплантація на вухо. Таку операцію обіцяють зробити в Київському лорінституті. Вартість операції — 18,8 тисяч євро. Сім’я не в змозі оплатити самостійно лікування дитини. 10,5 тисяч євро обіцяв зібрати один з благодійних фондів. Допомогти зібрати решту суми просять усіх небайдужих.

«Я мрію, як кожна любляча мати, щоб моя дитина розвивалася, так як інші діти. Мрію, щоб мій маленький син почув всі барви навколишнього світу!!! Щоб радісно проводив своє дитинство і все своє життя! Тому звертаюся до свіх небайдужих людей домомогти назбирати кошти, які зможуть подарувати синові шанс на нормальне життя! Наперед вдячна всім, хто відгукнеться!» — звертається мама Данила.

Реквізити для допомоги на лікування Данила: Карта ПриватБанку 5168 7573 7904 9259 Партола Оксана Юріївна (мама). Тел.: 0989008226.

4 листопада
3 листопада