Вчора
8 серпня
4 серпня
2 серпня
30 липня
28 липня
22 липня
20 липня
19 липня
18 липня
14 липня
8 липня
7 липня
6 липня
29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня

Працівника мерії Сум відсторонили від посади

Мова йде по головного айтішника Сумської міської ради — начальника відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Віктора Бєломара, пише odindoma.sumy.ua.

Міській голова Сум Олександр Лисенко видав розпорядження по проведення службового розслідування стосовно можливого недодержання Бєломаром законодавства про службу в органах місцевого самоврядування та антикорупційного законодавства. Розслідування триватиме до 26 червня, і на час його проведення Бєломара відсторонено від виконання ним посадових обов’язків.

Нагадаємо, що згідно з розпорядженням міського голови наразі службове розслідування також проводять щодо начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) Сумської міської ради Анатолія Довбні, якого теж відсторонено від посади.

Як і у випадку з Довбнею, розслідування стосовно Віктора Бєломара міській голова призначив «у зв’язку з поширенням у ЗМІ інформації, яка шкодить авторитету служби в органах місцевого самоврядування та викликає значний суспільний резонанс». 

4 листопада
3 листопада