Вчора
8 серпня
4 серпня
2 серпня
30 липня
28 липня
22 липня
20 липня
19 липня
18 липня
14 липня
8 липня
7 липня
6 липня
29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня

Працівники сумської лікарні просять підтримати челендж губернатора «Відремонтуй палату»

Лікарі 5-ї лікарні Сум закликають підтримати челендж  губернатора Романа Грищенка #відремонтуйоднупалату. Про це повідомив хірург медзакладу Дмитро Керей, зауваживши про потребу заміни аварійних вікон у палатах відділення судинної хірургії на сучасні.

«Відділення судинної хірургії на базі Сумської міської клінічної лікарні № 5 було створено в липні 2014 року. Відділення має 35 ліжкок з 2-4-х місними палатами і палатами підвищеного комфорту. У складі відділення 25 ліжок судинної хірургії та 10 ліжок діабетичної стопи.

Відділення призначене для надання кваліфікованої високоспеціалізованої ангіохірургічної допомоги жителям всього міста з судинною патологією: захворюваннями аорти, магістральних і периферичних артерій і вен, імплантації штучних водіїв ритму, лікування пацієнтів з ускладненнями цукрового діабету.

За рік у відділенні лікується близько 1000 пацієнтів з різною патологією, більшість з яких люди пенсійного та похилого віку. Ми використовуємо новітні методики діагностики та лікування захворювань магістральних і периферичних судин, визнані в усьому світі, відповідно до міжнародних протоколів. Широко використовуються ультразвукові, ендоскопічні та малоінвазивні технології.

Щорічно співробітниками відділення виконується більше 500 операцій на судинах, в тому числі операції на брахіоцефальних артеріях (артеріях, які живлять головний мозок) в якості профілактики та лікування порушень мозкового кровообігу. У відділенні виконуються операції з приводу аневризми черевної аорти (протезування черевної аорти), ураження ниркових артерій, мікрохірургічне шунтування артерій нижніх кінцівок, гібридні операції на артеріях нижніх кінцівок. При варикозної хвороби виконується мініінвазивна косметична флебектомія, склеротерапія.

Загалом у відділенні зроблено якісний ремонт, що дає змогу пацієнтам відчувати себе як в дома. Але є одне але. У палатах вікна в аварійному стані. Влітку це не має такого важливого значення, а от в зимку пацієнтам доводиться кутатися в теплу ковдру. Тому приєднуємося до челенджа запущеного Грищенко Романом Сергійовичем — Головою Сумської обласної державної адміністрації @romanhryshchenko.sm – колектив хірургічного відділення №2 КНП КЛ №5 СМР звертаюся до представників бізнесу, депутатів, посадовців, усіх небайдужих громадян та підтримуємо челендж #відремонтуйоднупалату – а саме заміни одне вікно в палаті лікарні!

Тільки тоді можливо буде лікуватися у комфортних умовах, незалежно від того, де наші громадяни отримують медичні послуги – в обласному центрі чи в невеличкому містечку чи селищі.

Контакти: Завідувач відділення Стовбир Олександр Анатолійович +380500771271″, — написав Дмитро Керей на своїй сторінці у Фейсбуці.

4 листопада
3 листопада