Вчора
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня

Правоохоронці Сумщини провели тактико-спеціальні навчання

Поліцейські Головного управління Національної поліції області спільно зі співробітниками територіального управління Служби судової охорони та військовослужбовцями Нацгвардії відпрацьовували алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути в ході проведення судових процесів та у разі загострення обстановки в залі судового засідання.

Заняття проходили на базі Зарічного районного суду. Головною метою навчань був обмін досвідом з колегами різних служб і налагодження взаємодії у виконанні поставлених службових завдань.

«Сьогодні ми відпрацьовували дії правоохоронців під час проведення резонансних судових засідань та у разі загострення обстановки на території судової установи, — коментує Андрій Івашина, т.в.о.начальника територіального управління Служби судової охорони у Сумській області. – Особливу увагу приділили питанням щодо дій під час прояву масової непокори у залі судового засідання та порядку дій у разі виникнення масових заворушень перед приміщенням суду».

На думку керівників задіяних служб, правоохоронці продемонстрували високий рівень теоретичних знань та практичних навичок, а також показали впевнені та рішучі дії при блокуванні сторонніми особами виїзду із судової установи.

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада