Вчора
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відзначив туристичний потенціал Сумщини

“Сумська область має потужний потенціал для розвитку туризму. Тому необхідно на всіх рівнях приділяти більшу увагу підтримці об’єктів культурної та історичної спадщини, що можуть стати «туристичними магнітами»”, – про це на своїй сторінці у Facebook написав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Серед них — комплекс «Садиби Харитоненка». Одна з культурних перлин Сумщини, яку відвідували Леся Українка, Антон Чехов, Петро Чайковський. Щоб розкрити туристичний потенціал, вона потребує належної уваги та фінансування. Сьогодні з міністром культури Олександром Ткаченком відвідали садибу, щоб на власні очі побачити, в якому стані вона перебуває. Міністерство культури ініціювало перетворення комплексу на культурно-мистецький центр. Усі ідеї та пропозиції ми розглядатимемо в межах проєкту на 2021 рік «Велика реставрація» — програма Президента з відновлення понад сотні архітектурних пам’яток в усіх регіонах України.

FB_IMG_1600845477605
FB_IMG_1600845446134

Настінне панно «Птахи щастя» — унікальний витвір фарфорового мистецтва й одна з особливостей Національного академічного театру драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна в Сумах. Повністю підтримую ініціативу висунути панно на внесення до Світової спадщини ЮНЕСКО.

FB_IMG_1600845459278

Цього місяця за вагомий внесок у справу національного культурного відродження указом Президента театру присвоєно статус Національний. Модернізація технічного обладнання закладу дасть ще більше можливостей для розвитку як театру, так і його колективу”, – написав Міністр.

У рамках робочої поїздки відвідали також Сумський обласний художній музей ім. Никанора Онацького. Разом з головою ОДА обговорили шляхи залучення до закладу більшої кількості відвідувачів.

У музеї зібрано понад 17 тисяч творів національного та світового значення, які успішно експонувалися за кордоном. Кожен експонат зачаровує красою, тож я переконаний, що музей може стати «туристичним магнітом» не лише Сумщини, а й України.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада