Вчора
3 грудня
2 грудня
1 грудня
30 листопада
29 листопада
28 листопада
27 листопада
26 листопада

Призначено нового головного лікаря Охтирської ЦРЛ

Про це 25 травня повідомили на сторінці Охтирської ОТГ у Фейсбуці.

«Міський голова Ігор Алєксєєв привітав Олену Максименко з призначенням на посаду головного лікаря КНП Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та побажав плідної праці», — йдеться в повідомленні.

За даними Центральної виборчої комісії, пані Олена на місцевих виборах 2015 року балотувалася до Охтирської міської ради за списком партії «Відродження», тоді вона ще завідувала педіатричним відділенням Охтирської ЦРЛ.

У своїй декларації кандидата на посаду керівника центру первинної медико-санітарної допомоги з нерухомості Олена Максименко зазначила квартиру в Охтирці площею 66 кв. м, якою вона володіє з 1998 року, та дві земельних ділянки: майже 2 гектари в селі Кардашівка Охтирського району та 3 сотки в Охтирці.

Доходи сім’ї нової головної лікарки минулого року становили майже 182 тисячі гривень її зарплати в Охтирській ЦРЛ та 17 тисяч зарплати сина.

Як повідомляється в резюме Олени Максименко, вона закінчила Дніпропетровський медичний інститут у 1990 році, у 1990-1991 рр. проходила інтернатуру на базі Сумської міської дитячої лікарні з педіатрії, з 1991 по 1993 рік — дільничний лікар-педіатр дитячої поліклініки Охтирської центральної районної лікарні. З 1993 по 2007 роки лікар-ординатор педіатричного відділення КЗ «Охтирська центральна районна лікарня». З червня 2007 по червень 2011 року дільничий лікар-педіатр дитячої поліклініки (зовнішнє сумісництво, основне місце роботи — відділ охорони здоров’я Охтирської міської ради, спочатку головним спеціалістом, з 2010 року — начальником відділу) . З червня 2011 року — лікар — ординатор педіатричного відділення КЗ «Охтирська центральна района лікарня», з 02.01.2012 року — на посаді зав. відділенням. З 2014 року має  вищу кваліфікаційну категорію з педіатрії.

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/medicine/v-ohtirtsi-priznachili-novogo-golovlikarya

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада