Вчора
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня

Роман Грищенко: Кожен житель Сумщини має відчувати себе на рідній землі вільно та захищено

Такими словами голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО звернувся до нового керівника поліції Сумської області Олександра АНОХІНА під час його представлення складу Головного управління Нацполіції

Роман Грищенко зазначив, що сьогодні й на мирних територіях України, на жаль, інколи відбуваються надзвичайні події, як це сталося днями у Луцьку. Тому поліція Сумщини повинна цілодобово стояти на сторожі безпеки жителів області.

Голова облдержадміністрації висловив сподівання, що Олександр Анохін докладе максимум зусиль, щоб охорона правопорядку на Сумщині здійснювалася на високому рівні, а працівники поліції мали заслужений авторитет і повагу серед земляків.

Руслану ПИНЯЗІ очільник облдержадміністрації подякував за хорошу роботу на посаді керівника Головного управління Національної поліції в Сумській області та вручив Подяку голови облдержадміністрації.

Довідково. Олександр Анохін, полковник поліції, народився 16 вересня 1977 року у Донецькій області. Розпочав службу в органах внутрішніх справ у 1994 році. Працював на різних керівних посадах у Донецькій області, начальником відділу координації діяльності правоохоронних органів, військових та громадських формувань УМВС України в Херсонській області. 7 листопада 2015 року був призначений заступником начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області. 3 травня 2018 року працював начальником Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада