Вчора
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
29 травня
26 травня
25 травня
24 травня
22 травня
20 травня
19 травня
17 травня

Роман Грищенко офіційно представив нового голову Ямпільської РДА

Голова Сумської облдержадміністрації в рамках робочої поїздки представив нового голову Ямпільської райдержадміністрації та зустрівся з адміністративно-господарським активом району.

«Досвід роботи Сергія ДВОРНИКА на посадах в органах влади дуже знадобиться йому у керівництві Ямпільською райдержадміністрацією. Бажаю успіхів в роботі та підтримки громадськості», – зазначив Роман Грищенко.

З активом району очільник облдержадміністрації обговорив питання, що потребують першочергового вирішення. Мова йшла про відновлення доріг державного, обласного та місцевого значення, реконструкцію очисних споруд в смт. Ямпіль, ремонт гідротехнічної споруди на річці Івот, виплату заробітної плати працівникам Свеського насосного заводу тощо.

«Як я і обіцяв раніше, дорога з Шостки до Ямполя буде зроблена в цьому році. Середній поточний ремонт дороги буде виконаний від знака і до знака, – повідомив голова облдержадміністрації. – Також виконаємо ямковий ремонт дороги від Ямполя до Середино-Буди. Зараз ще подивимось, що ми можемо зробити  на шляху в бік Глухова».

За словами Романа Грищенка, вже опрацьовується питання і щодо очисних споруд в смт. Ямпіль, зокрема, виділені кошти на проектно-кошторисну документацію для цього об’єкту.

4 листопада
3 листопада