Вчора
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня
25 березня
24 березня
23 березня
22 березня
21 березня
20 березня
19 березня

Роман Грищенко: Підвищення розміру мінімальної заробітної плати – це не лише збільшення надходжень до бюджету, а й підвищення добробуту людей

Голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО підтримує ініціативу Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати.

«Рівень життя і добробут працюючої людини має бути покращено, – зазначив Роман Грищенко. – Переконаний, що такі соціальні ініціативи Президента України є ще одним кроком задля підвищення якості життя людей. Цей законопроєкт також дасть нам додатковий ресурс надходжень і до Пенсійного фонду, і до місцевих бюджетів тощо».

Нагадаємо, що 6 червня 2020 року Президент Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ вніс до парламенту законопроєкт, що передбачає підвищення мінімальної зарплати до 5 тисяч гривень вже з 1 вересня (зараз її розмір – 4 тисячі 723 гривні). Розгляд цього законопроєкту має відбутися до кінця серпня на позачерговій сесії парламенту.

В Офісі Президента України заявили, що основним джерелом фінансування буде передусім економія на обслуговуванні державного боргу. Це не останнє заплановане підвищення мінімалки: у Кабміні анонсували, що з 1 січня і з 1 липня її розмір знову виросте.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада