Вчора
12 травня
10 травня
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня

Роман Грищенко: «Робимо Сумщину центром дуальної освіти в Україні»

Відкриваючи на базі Машинобудівного коледжу СумДУ Центр дуальної освіти, голова Сумської облдержадміністрації зазначив: «Наша молодь буде навчатися на сучасному обладнанні, а потім використовувати свої вміння на європейських виробництвах, але не за кордоном, а в Україні та на Сумщині зокрема».

Голова облдержадміністрації разом із головою підкомітету з питань професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти,Верховної Ради України Ольгою КОВАЛЬ, народними депутатами від Сумщини та освітянами оглянув обладнання, на якому відтепер працюватимуть студенти в центрі дуальної освіти.

«Я дякую всім, хто займався розбудовою цього центру, особливо керівництву групи компаній «Технологія». – Це дуже важливо, що наші студенти відразу закріплюють теоретичне навчання, проводячи виробничу практику на готових сучасних станках, на яких потім працюватимуть після закінчення коледжу. Я дякую й за те, що студенти проходять оплачувану практику. І це дуже важливо, адже вони отримують першу у своєму житті заробітну плату», – зазначив Роман ГРИЩЕНКО.

Як повідомила Ольга Коваль, дуальна освіта в країнах Європи є однією із най розповсюджених форм навчання, особливо фахівців технічних спеціальностей. Наразі в Україні дана форма навчання працює лише у вигляді пілотних проєктів. І центр дуальної освіти на Сумщині є успішним кейсом, який може слугувати прикладом для всіх закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти в Україні.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада