Вчора
1 березня
28 лютого
27 лютого
25 лютого
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого
16 лютого
14 лютого
12 лютого

Роман Грищенко: Сумщина розпочинає масштабну реалізацію програми Президента «Велике будівництво»

Завдання нинішньої влади – побудувати в Україні 4,5 тисяч кілометрів нових пріоритетних доріг, а також відремонтувати десятки тисяч мостів. Про це у середу, 20 травня, повідомив Президент Володимир Зеленський у ході пресконференції. Сумщина вже виконує завдання Президента і розпочинає масштабну реалізацію програми «Велике будівництво», заявив Голова Сумської ОДА Роман Грищенко 21 травня під час візиту на міст на автомобільній дорозі Н-12 Суми-Полтава в с. Климентове Охтирського району.

Цього року на завершення ремонтних робіт даного мостового переходу, який реконструює ТОВ «Сумимостобуд», що входить до групи компаній RGM group, було виділено рекордні 68, 8 млн грн. В порівнянні з фінансуванням окремо в 2018-му та 2019-му – це майже вдвічі більша сума. Відтак, уже 1 серпня 2020 року компанія-підрядник  обіцяє завершити якісну реконструкцію стратегічного об’єкту області Климентовського мосту та здати об’єкт в експлуатацію.

«Сумщина починає масштабне будівництво об’єктів дорожньої інфраструктури в рамках виконання спільної програми Президента та Уряду «Велике будівництво». Ми ставимо конкретні завдання якісно та оперативно завершити реконструкцію мостових переходів, які вже тривають кілька років, та розпочинати реконструкцію нових мостів. Це десятки об’єктів, на які буде передбачено фінансування. Окремо на моєму контролі, як губернатора, знаходиться питання будівництва доріг державного значення. Їх зведення на Сумщині також має бути збільшено в рази», – зауважив під час інспектування мостового переходу Голова ОДА Роман Грищенко.

Губернатор позитивно оцінив якість та швидкість виконання робіт ТОВ «Сумимостобуд» на мостовому переході в Климентово:

«Бачу, що підрядник ТОВ «Сумимостобуд» справляється із поставленими завданнями. Може виконувати роботи якісно та в обумовлені терміни».

В свою чергу власник ТОВ «Сумимостобуд», що входить до групи компаній RGM group,  Сергій Голуб зауважив:

«Якщо у 2018 році фінансування мосту в Климентове було заморожено, і ми були змушені залучати власні кошти, щоб не зупиняти будівництво, то зараз є чітке розуміння та підтримка з боку влади. ТОВ «Сумимостобуд» може гарантувати: реконструкція стратегічного мостового переходу, який понад 10 років знаходився у аварійному стані, буде швидко завершена. Приємно, що мета нашої компанії та влади сьогодні співпадає: разом ми робимо пересування людей та вантажів на Сумщині безпечним, підсилюючи економіку України».

4 листопада
3 листопада