Вчора
18 червня
17 червня
16 червня
15 червня
14 червня
13 червня
11 червня
10 червня
9 червня

Роман Грищенко: «Від ефективності роботи кожного держслужбовця залежить рівень довіри людей до влади»

Голова облдержадміністрації Роман Грищенко привітав державних службовців з професійним святом під час засідання колегії облдержадміністрації.

«Від ефективності роботи державної служби залежить не тільки суспільна та політична рівновага, а й соціальна стабільність, запровадження та реалізація ряду реформ. Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які працюють з повною віддачею і здатні оперативно вирішувати актуальні проблеми жителів Сумщини», – зазначив у своєму привітанні губернатор.

Також він підкреслив, що довіра до влади та підняття її авторитету починається з кожного державного службовця, тому працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави – відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень в Україні.

Найкращі працівники державної служби Сумщини були нагороджені почесними грамотами голови Сумської обласної державної адміністрації за сумлінну працю в органах держаної виконавчої влади та високий професіоналізм. Усім причетним до цього свята Роман Гищенко побажав професійних досягнень та реалізації усіх задумів.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада