Вчора
30 липня
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня

Шахраї видурили у пенсіонерки на Сумщині 60 тисяч гривень

Жінка стала жертвою відомої шахрайської схеми «ваш родич потрапив у ДТП». Лише після того, як вона віддала нібито на лікування онука всі свої заощадження, вона зателефонувала родичам та зрозуміла, що її ошукали.
По допомогу до поліції звернулася 81-річна жителька міста Конотоп. Вона розповіла правоохоронцям, що напередодні на її стаціонарний телефон подзвонив невідомий, який назвався її онуком. Він схвильовано почав розповідати, що потрапив у ДТП, у результаті якого отримав тяжкі травми і потребує негайного дороговартісного лікування. Спочатку співрозмовник попросив у бабусі 40 тисяч гривень, а коли та погодилася – попросив ще стільки ж. Проте жінка пояснила, що такої суми не має, але вцілому вона зможе дати 60 тисяч гривень.
Потім в діалог із потерпілою вступив інший чоловік, який назвався лікарем. Він тривалий час, із виглядом знавця справи, розповідав літній жінці про травми та лікарські засоби, які необхідні для лікування її онука. А потім наголосив, що гроші потрібні негайно і по них зараз приїде його знайомий.
Схвильована жінка, не ставлячи під сумнів слів свого співрозмовника, швидко зібрала всі свої заощадження та передала їх незнайомцю, який через кілька хвилин з’явився на порозі її будинку.
Лише наступного ранку бабуся зателефонувала зятеві та дізналася, що насправді з її онуком все добре, а вона стала жертвою аферистів.
Правоохоронці розпочали комплекс оперативних та розшукових заходів, спрямованих на встановлення осіб зловмисників та місця їх знаходження. Слідчими ж наразі вирішується питання про відкриття за даним фактом кримінального провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».
Працівники поліції наголошують громадянам: не довіряйте незнайомим співрозмовникам, не піддавайтеся психологічному тиску з їх боку, обов’язково перевіряйте всю отриману від них інформацію. За жодних обставин не впускайте до свого помешкання невідомих осіб, не передавайте власні кошти стороннім особам, ким би вони не називалися та якими б співчутливими і турботливими не здавалися.
Крім того, якщо у вас є літні родичі, батьки, бабусі чи дідусі – розповідайте їм про подібні шахрайські семи, застерігайте не довіряти випадковим візитерам чи незнайомим телефонним співрозмовникам. Будьте пильними і не давайте злочинцям заробляти на вірі й любові до вас ваших родичів.
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада