Вчора
28 вересня
26 вересня
24 вересня
22 вересня
17 вересня
14 вересня
13 вересня
12 вересня
10 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
31 серпня
30 серпня
26 серпня
24 серпня
23 серпня
19 серпня
18 серпня

“Ще один навчальний заклад на Сумщині отримав новеньке обладнання для харчоблоку” — Ігор Васильєв

На Сумщині триває переобладнання харчоблоків та шкільних їдалень у навчальних закладах відповідно до стандартів HACCP.

Так, нещодавно новеньке обладнання отримав Лікарський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ”. Відтепер їжу для дітей готують не тільки за новими стандартами та меню, а ще й на сучасному обладнанні.

За сприяння народного депутата Ігоря Васильєва для школи придбали комплекти меблів для обідньої зали, шафи для зберігання продуктів, технологічне обладнання (овочерізку, марміт, мийку, рукомийник, витяжку), а також шафи для спецодягу та інвентаря на суму 200 тисяч грн.

“Пам‘ятаємо, коли  хотіли НВК зачинити, але ми разом з керівництвом громади і трудовим колективом вирішили, що це питання не на часі. І потрібно було забезпечити харчоблок сучасним обладнанням за стандартами HACCP…”, – написав нардеп.

Працівники навчального закладу та батьки учнів щиро вдячні депутату, про що й написали на сторінці Лікарського НВК;

“Ця допомога – свідчення Вашого небайдужого ставлення до освіти і розуміння важливості створення безпечного освітнього середовища для підростаючого покоління. Ви ніколи не стоїте осторонь проблем Вашого округу в будь-якій галузі: освіти, культури, молоді, спорту, житлово-комунальної сфери. Ми часто бачимо Вас під час проведення масових заходів у селах Сумської області. Ви справжній НАРОДНИЙ депутат, який завжди поруч з народом! Ви умієте слухати, вникати в суть проблеми і головне – не лише обіцяти, а й виконувати свої обіцянки. Ваші слова ніколи не розходяться зі справами!”, – йдеться у дописі.

4 листопада
3 листопада