29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

Що насправді відбувається довкола ремонту Середино-Будської школи?

Ремонт Середино-Будської школи затягується: замовник знайшов нові дефекти, влада охоче оголосила аукціон на додаткові роботи, які на її думку, має виконати основний виконавець робіт. Так що ж там відбувається?

У 2019 році вже були оголошені торги на проведення капітального ремонту будівлі Середино-Будської ЗОШ №2 – утеплення фасаду, оновлення даху, системи опалення, заміну вікон та дверей, а також встановлення пожежної сигналізації та відеоспостереження. Переможцем тоді було обрано ТОВ “БІК”НОВОБУД”, з яким й було укладено договір, вартістю 8 млн. 790 тис. грн.

Після старту ремонту замовником та технічним наглядом нібито було виявлено ряд додаткових робіт, які не були передбачені початковою проектно-кошторисною документацією, але виконання яких, на їх переконання, є вкрай необхідним для здійснення якісного будівництва. Відтак відділ освіти швиденько оголосив аукціон на проведення цих додаткових робіт, вартістю понад 153 тис. грн.

Цікаво, що Середино-Будський відділ освіти, який є замовником, наголошує, що договір на виконання додаткових робіт треба підписати виключно з попереднім переможцем, тобто з ТОВ “БІК”НОВОБУД”. Мотивують це тим, що підприємство володіє усією інформацією по об’єкту щодо видимих чи прихованих дефектів. Звучить дуже дивно, погодьтеся. Більш того, Середино-Будські чиновники вважають, що виконання робіт  іншим підрядником може призвести до технологічної несумісності та виникнення проблем з подальшою здачею школи в експлуатацію.

Вся ця ситуація більше нагадує неконтрольований заговір із розкраданням коштів, коли на тендер протягується свій підрядник. Бо як показала загальнодержавна практика, нажитися на ремонтах, не є якимось рідкісним бажанням. Сподіваємося, що правоохоронні органи звернуть увагу на ситуацію довкола ремонту Середино-Будської школи і ми дізнаємося, що насправді там відбувається.

 

 

4 листопада
3 листопада