Вчора
3 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
29 травня
26 травня
25 травня
24 травня
22 травня
20 травня
19 травня

Що призвело до перепалки на засіданні виконкому Сумської міськради?

Сьогодні, 7 липня, виконком Сумської міської ради проводить позачергове засідання. Серед питань порядку денного було і питання нових обмежувальних заходів для протидії розповсюдженню епідемії коронавірусу. Міська комісія ТЕБ та НС у своєму рішенні рекомендувала міському голові взяти під особистий контроль питання діяльності атракціоінв у парках через неможливість забезпечення виконання протиепідемічних вимог.

Це питання викликало перепалку на виконкомі, яка триває вже більше 40 хвилин, передає sumy.today. Частина членів виконкому пропонувала заборонити діяльність атракціонів, проте на засідання прийшов депутат міської ради і директор міського парку «Казка» Олег Левченко, який обурився такою пропозицією. На його думку, не можна залишати підприємців, що працюють у парку, без заробітку, оскільки це сезонний вид діяльності.

Врешті-решт виконком вирішив ввести додаткові вимоги до санітарного режиму роботи атракціонів (обмежено кількість відвідувачів, введено вимогу щодо обов’язкової дезінфекції та носіння засобів індивідуального захисту тощо).

4 листопада
3 листопада