25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
19 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада

Що відомо про нові випадку коронавірусу на Путивльщині?

Як ми повідомляли, станом на 9.00 14 червня у Сумській області підтверджено 215 випадків COVID-19 (+7 за добу). Із них 2 — у м. Суми, 4 — у м. Тростянець, 1 — у Путивльському районі.

Хвору жінку на Путивльщині, ймовірно, заразив онук, який два тижні знаходився разом із нею, перебуваючи на самоізоляції. Про це у Фейсбуці повідомив т. в. о. голови Путивльської райдержадміністрації Михайло Біряк.

«У селі В’язенка Путивльського району виявлено 1 особу, у якої підтверджено коронавірусну хворобу. Жінку, ймовірно, заразив онук, який
2 тижні знаходився разом з нею на самоізоляції після приїзду до села. Скарг на самопочуття у хлопця не було, скоріш за все хвороба протікала безсимптомно.

Зараз встановлено коло контактних осіб, воно невелике. Всі контактні особи попереджені про дотримання режиму самоізоляції.

Закликаю мешканців Путивльщини – не панікуйте! Захиститися дуже просто – одягайте захисні маски та рукавички при відвідуванні громадських місць та дотримуйтесь соціальної дистанції 1,5 м! Мийте руки з милом! Бережіть себе та своїх близьких!», — написав посадовець.

У селі В’язенка Путивльського району виявлено 1 особу, у якоїпідтверджено коронавірусну хворобу. Жінку, ймовірно,…

Опубліковано Михаилом Биряком Неділя, 14 червня 2020 р.

4 листопада
3 листопада