Вчора
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада
23 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
11 листопада
9 листопада

Що відомо про нового голову Глухівської РДА?

29 травня, Володимир Зеленський видав розпорядження про призначення головою Глухівської районної державної адміністрації Сумської області Сергія Мінакова.

Сергій Мінаков є депутатом Глухівської районної ради, обраний за списком партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». У Глухівськвй районній раді Сергій Мінаков є головою постійної комісії з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту населення, передає sumy.today.

Згідно з декларацією посадовця, до цього він працював директором Уланівського навчально-виховного комплексу.

За минулий рік отримав 147 тисяч зарплати та 30 тисяч від надання майна в оренду. Дружина Сергія Мінакова Тетяна заробила 142 тисячі гривень зарплати та 4710 грн від надання майна в оренду. Крім того, дружина посадовця отримала 1344 грн за цивільно-правовим договором.

Із нерухомості Сергій Мінаков та його дружина володіють земельними ділянками у селі Уланове Глухівського району площею по 2 гектари. Жодного житла – ані у власності, ані в оренді чи іншому користуванні – сім’я Сергія Мінакова не має, принаймні за декларацією.

Новопризначеному чиновнику належать Lanos Sidan 2008 року випуску вартістю 65 тисяч гривень та мопед VIPER ZS200N 2014 року випуску вартістю 4180 грн.

4 листопада
3 листопада