Вчора
19 січня
18 січня
17 січня
16 січня
15 січня
14 січня
13 січня
12 січня

Що відомо про нового голову Глухівської РДА?

29 травня, Володимир Зеленський видав розпорядження про призначення головою Глухівської районної державної адміністрації Сумської області Сергія Мінакова.

Сергій Мінаков є депутатом Глухівської районної ради, обраний за списком партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». У Глухівськвй районній раді Сергій Мінаков є головою постійної комісії з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту населення, передає sumy.today.

Згідно з декларацією посадовця, до цього він працював директором Уланівського навчально-виховного комплексу.

За минулий рік отримав 147 тисяч зарплати та 30 тисяч від надання майна в оренду. Дружина Сергія Мінакова Тетяна заробила 142 тисячі гривень зарплати та 4710 грн від надання майна в оренду. Крім того, дружина посадовця отримала 1344 грн за цивільно-правовим договором.

Із нерухомості Сергій Мінаков та його дружина володіють земельними ділянками у селі Уланове Глухівського району площею по 2 гектари. Жодного житла – ані у власності, ані в оренді чи іншому користуванні – сім’я Сергія Мінакова не має, принаймні за декларацією.

Новопризначеному чиновнику належать Lanos Sidan 2008 року випуску вартістю 65 тисяч гривень та мопед VIPER ZS200N 2014 року випуску вартістю 4180 грн.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада