Вчора
25 жовтня
24 жовтня
23 жовтня
22 жовтня
21 жовтня
20 жовтня
19 жовтня

Один із найгрошовитіших: начальник служби автомобільних доріг області Романюк показав свої статки

Начальник служби автомобільних доріг в Сумській області, депутат від БПП Іван Романюк задекларував за 2019 рік понад 860 тис. грн заробітної плати, дві земельні ділянки у селищі Сад та сотні тисяч гривень від відчудження майна.

Про це йдеться в його е-декларації. Зокрема, Іван Романюк володіє квартирою у Сумах, вартістю майже півмільйона гривень, чотирма земельними ділянками (у Сумах та селищі Сад), дві з яких отримав у власність в минулому році.

Офіційно автомобіля чиновник не має навідміну від свого сина, який їздить на MITSUBISHI Outlander та, до слова, також має будинок за 730 тис. грн.

Схоже, важка економічна ситуація не вплинула на статки депутата. Так, в 2019-му із щомісячною зарплатнею в понад 70 тис. грн. Іван Романюк отримав за рік понад 862 тис. грн. та продав нерухомого майна на 177 тис. грн. Трохи менше заробив і його син-підприємець: понад 153 тис. грн. заробітної плати, 177 тис. грн. – від відчудження нерухомого та 45 тис. грн. від рухомого майна. А також він отримав понад 742 тис. грн. поворотної фінансової допомоги.

Разом з цим депутат-чиновник Іван Романюк показав в наявність своєї готівки:  47 тис. долл. і 190 тис. грн.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада