29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого

“Щоразу, коли проїжджаю міст, зроблений RGM group, я відчуваю гордість і приємний трепіт”

Так про результат своєї роботи відгукується Сергій Олександрович Онопко, який вже 12 років працює майстром у ТОВ «Сумимостобуд», що входить до RGM group.

Він майстер будівельних та монтажних робіт, а також професійний копрівник. Саме Сергій несе відповідальність за корінь будівництва – палі: їх шлях від заводу до мосту, від вбивання до здачі об’єкту в експлуатацію. По суті, саме від роботи Сергія залежить безпечне користування мостом і життя людей.

Такої відповідальності мостовик не боїться, оскільки за життя встиг розібратися у тому, яким має бути ідеальний міст. І саме робота над його створенням – така непроста, але унікальна, – не відпускає чоловіка вже понад десяток років.

«Немає однакових мостів. Кожен міст – не схожий на інший. Робота над ним – це задача, яка потребує певних прорахунків, ми звертаємося до різних спеціалістів і разом формуємо бачення ідеального мосту. Саме це – непередбачуваність, що змушує думати і вирішувати задачі, тримає мене на цій роботі стільки років».

До компанії «Сумимостобуд» Сергій потрапив лише завдяки своїй рішучості. Говорить, не побачив своєї вакансії в оголошенні, але це його не спинило.

«Ще у далекому 2008 році побачив оголошення, що компанія шукає водіїв, електрозварників, ще когось, але копрівника у списку вакансій не було. Я подумав: «Мостів без палів не буває», а тому просто пішов до керівництва і спитав, чи не потрібен їм такий спеціаліст. Мені здається, що вони тоді навіть зраділи мені (посміхається), бо одразу взяли на роботу», – пригадує ті часи Сергій.

Робота закидає чоловіка у різні куточки області. Колись на 4 дні, а колись на два тижні. У цей період, зізнається Сергій Олександрович, найбільше сумує за родиною, тому, повернувшись, завжди проводить вихідні саме із найближчими людьми.

«Звикаєш до такого темпу життя, розумієш, що є робота, і це її специфіка. Може тому і сімейні миті цінуються набагато більше. Нещодавно мені зателефонував племінник і подякував за міст на вулиці Горького у Сумах. Я був зворушений. Зрозумів, що усе не дарма. Та я і сам щоразу, коли проїжджаю міст, зроблений нашою командою, відчуваю гордість і приємний трепіт. Це окриляє».

З чоловіком нам вдалося поговорити на об’єкті під час роботи, коли його команда саме займалася аварійним ремонтом мостового переходу у с.Копійки Великописарівського району. Робота кипіла, а Сергій Олександрович відповідально контролював її перебіг.

«У нас дуже різна команда за віком: наймолодшому 21, найстаршому за 50. Але ми всі спокійно знаходимо спільну мову, бо знаємо, що робимо важливу справу і тут не місце непорозумінням. Після робочого дня ми йдемо у свої вагончики, дивимося фільми, граємо в карти, вечеряємо смачним борщем, базікаємо про усе на світі. І це вже стало невід’ємною частиною мого життя», – говорить Сергій.

У RGM group захоплюються роботою кожного дорожника і зичать їм сил та здоров’я у цій нелегкій, та настільки важливій для суспільства справі.

4 листопада
3 листопада