Вчора
29 листопада
28 листопада
27 листопада
26 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
20 листопада
18 листопада
12 листопада
9 листопада

Школи Сумщини запрошують долучитися до онлайн Марафону роздільного збору відходів

А тепер уявіть, що для сортування не потрібно шукати спеціальні пункти здачі, а це можна зробити просто у школі. Саме для реалізації цієї ідеї в рамках національної освітньої програми School Recycling 8 жовтня о 14:00 буде проведений онлайн Марафон роздільного збору відходів. До участі запрошуються команди шкіл, які складаються з директора або його заступника, відповідального вчителя та одного учня, громадські організації, а також зацікавлені особи. Захід відбудеться в додаткові Zoom із можливістю переглядати трансляцію на сторінці Facebook.

Щоб приєднатися потрібно заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/gfelHwm.

«Впровадження системного підходу до поводження з відходами у навчальних закладах на міжнародному, державному та регіональному рівнях зменшить обсяг утворення відходів шляхом збільшення обсягу їх переробки та повторного використання, з урахуванням європейського підходу й цілей сталого розвитку, позитивно вплине на населення, забезпечить якісне формування екологічної культури у громадян та виховання свідомого, екологічно відповідального покоління українців і стане прикладом для наслідування у Світовій спільноті»,  – коментує Юлія Мархель, засновниця ГО «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World.

Усі охочі запровадити систему сортування в закладах загальної середньої освіти зможуть дізнатися про роздільний збір відходів, принципи командної роботи, документацію, роботу з підрядниками, залучення додаткових ресурсів, опанують навички проєктного менеджменту і все про впровадження сортування в навчальному закладі. Спікери та експерти нададуть практичні поради з досвіду, що отримали за 5 років впровадження проєкту. І звичайно практика, кожен зможе одразу спланувати впровадження екопроєкту у своїй школі.

«Роками ми напрацювали універсальну концепцію Програми, яка  якісно сприяє ефективному розвитку й реалізації пріоритетів «Нової Української школи» та «Національної стратегії поводження з відходами» в навчальних закладах, забезпечує створення умов для підвищення стандартів життя населення шляхом впровадження системного підходу до поводження з відходами  та екологічної відповідальності локальних громад. Разом на шляху до «Нуль відходів» пропонуємо зануритись у світ «School Recycling World» як базовий комплексний підхід екологічної освіти населення» – додає Ренчковська Ксенія, очільниця ГО «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» в Україні.

Окрім того, Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» презентує та надасть у відкритий доступ всі необхідні методичні матеріали, плакати, календарі, які знадобляться на шляху до екожиття. А для того, щоб кожен зміг дізнатися всі нюанси та отримати покрокову інструкцію, буде створено онлайн відеокурс. 30 шкіл, що виявлять бажання та пройдуть відбір отримають менторство для реалізації проекту у своєму навчальному закладі.

Головний організатор проєкту – Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» спільно з Всеукраїнським молодіжним рухом «Let`s do it, Ukraine» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру та фінансової підтримки  PepsiCo Fоundation та генерального партнера – компанії PepsiCo Україна.

4 листопада
3 листопада