Вчора
29 листопада
28 листопада
27 листопада
26 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
20 листопада
18 листопада
12 листопада
9 листопада

Шостий “перенос” у корупційній справі Бови, або як очільник Тростянця навмисно затягує розгляд справи

Мер Тростянецької ОТГ Юрій Бова продовжує знаходити лазівки, аби затягнути розгляд справи, де його звинувачують у корупції.

Сьогодні відбулося вже шосте судове засідання у корупцій справі Бови. Цього разу мер на нього прийшов, бо, схоже, злякався, що його можуть доставити під конвоєм правоохоронців. Нагадаємо, що на одному із засідань, яке Бова проігнорував, прокурор натякнув, що чиновника можуть примусово доставити до суду (якщо доведуть безпідставність прогулів). Утім тоді він привселюдного сорому мера Тростянця врятувала суддя Щербаченко, яка визнала його відсутність поважною.

Цього разу Бова зробив ставку на свого адвоката, який не прийшов до суду. Виявилося, що він поїхав на засідання Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури в м. Києві. Тому справу знову перенесли на 16 жовтня.

Нагадаємо, що на перше судове засідання Юрій Бова не зміг прийти, бо поїхав до Києва на звіт Асоціації об’єднаних територіальних громад розказувати про діяльність платформи з бюджетних питань, яку він очолює. Вдруге він не з’явився до суду начебто через контакт із “коронавірусним” хворим, але при цьому його самоізоляція тривала всього пять днів й успішно завершилася напередодні святкування Дня Тростянця, коли він без остраху пішов до людей. На трєтє засідання працівники Феміди віришили особисто вручити повістку дуже зайнятому чиновнику, який мав бути на самоізоляції. Юрій Бова двері звісно не відчив, але четверте засідання прийшов. Наступне засідання знову було перенесено через неявку мера.

Джерело: viche.sumy.ua

4 листопада
3 листопада