Вчора
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня
7 грудня
6 грудня
5 грудня

Шостка: у п’ятьох хворих підозрюють коронавірус

У Шостці станом на 25 травня залишається хворою на коронавірус лише одна особа, підозрюють COVID-19 у п’ятьох людей з діагнозом «пневмонія». У п’ятницю до інфекційного відділення у важкому стані була госпіталізована хвора з двобічною пневмонією. У молодої жінки є супутня патологія, яка може бути причиною загострення хвороби, але, тим не менш, курс лікування вона проходить як потенційна хвора на COVID-19.

«На сьогоднішній день в інфекційному відділенні лікуються від коронавірусу троє хворих – подружжя з Глухова та одна шосткинка – дружина військовослужбовця, який вилікувався від COVID-19 і якого минулого тижня виписали з лікарні. У жінки піднялася температура до 38 градусів, з’явилося відчуття страху, нервозності. Тому ми її у суботу госпіталізували та посилили лікування. Зараз хвора заспокоїлася, стан її покращився», — поінформував головний лікар Центральної районної лікарні Олег Штогрин.

Але знаючи, що у людей із коронавірусом здебільшого спостерігається двохвильовий перебіг хвороби, вона отримує лікування у повному обсязі – з плаквенілом, антибіотиками та іншими препаратами.

За словами головного лікаря, наразі стан жінки розцінюється як середньої важкості, стабільний.

shostkanews.city

4 листопада
3 листопада