Вчора
18 червня
17 червня
16 червня
15 червня
14 червня
13 червня
11 червня
10 червня
9 червня
8 червня

Шосткинська військова частина відзначила річницю з дня створення

липня Шосткинська військова частина 3022 Національної гвардії України відсвяткувала 28-ту річницю з дня створення. На урочистостях, крім особового складу, були присутні представники міської та районної влади, депутатського корпусу, підприємств міста.

До військовослужбовців з вітальним словом звернувся командир частини, полковник Олександр Желновач:

» Сьогодні вперше в такому масштабі особовий склад нашої військової частини, а також ще 20 військових частин Національної гвардії України святкують свій день народження. Цей день в першу чергу характеризує вагомий вклад особового складу в розбудову держави, довіру народу України до військовослужбовців Національної гвардії. Сьогодні ми отримали багато привітань, нас вітає керівництво НГУ, командири інших частин, люди, для яких мужність і честь – це не просто слова. Від себе особисто, від начальника Головного управління НГУ генерал-майора Олега Головінова, від командуючого Національної гвардії України зичу всім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, мирного неба над головою. Нехай кількість заступань на службу відповідає кількості повернень додому. Міцного тилу і домашнього затишку. Зі святом!».

Кращі військовослужбовці були нагороджені грамотами міського голови, Шосткинської РДА та міських підприємств, передає shostka.info.

Від «Імпульсу» військова частина отримала в подарунок знамените «Зоряне небо» — барвистий феєрверк, який випускає завод.

Благословив нацгвардійців на ратну службу капелан частини 3022 отець Сергій. Після спільної молитви священнослужитель окропив особовий склад святою водою.

У ході урочистої церемонії був озвучений наказ командира військової частини про заохочення особового складу. Військовослужбовці відзначені грамотами та преміями.

Олександр Желновач вручив відомчу заохочувальну відзнаку — нагрудний знак «За доблесні службу» капітану роти матеріально-технічного забезпечення Євгену Швабському. Грмотою Національної гвардії України був відзначений капітан Іван Волощук.

На завершення офіційної церемонії військовослужбовці пройшли урочистим маршем по плацу рідної частини.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада