Вчора
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня

Ситуацію щодо спроможності формування громад у Путивльському районі вивчатиме спеціальна група

Про це голова облдержадміністрації Роман Грищенко повідомив за результатами наради з керівництвом та представниками Путивльської та Новослобідської ОТГ.

Згідно з Перспективним планом формування територій громад Сумської області Руднівська, Мазівська, Мачулищанська, Бояро-Лежачівська, Манухівська сільські ради входять до складу Новослобідської ОТГ. З цим не згодні представники влади Путивльської ОТГ, які схильні до конфігурації «один район – одна громада».

Голова облдержадміністрації, заслухавши всі точки зору, наголосив представникам місцевих органів влади, що сьогодні варто думати не лише про територію, а й про якість надання всіх необхідних послуг, що забезпечать належний рівень життя громадян. «Реформа децентралізації передбачає передусім наближення якісних адміністративних, медичних, освітніх послуг до кожного», – зауважив Роман ГРИЩЕНКО.

Саме тому очільником облдержадміністрації було ініційовано створення робочої групи, до складу якої ввійдуть представники обласних департаментів освіти і науки, охорони здоров’я, обласного управління інфраструктури, обласної ради (за згодою) та представників влади Путивльського району. Завдання робочої групи – ретельне вивчення та вирішення проблемних питань майбутнього адміністративно-територіального устрою Путивльського району в найкоротший термін.

«Ця група має виїхати в Путивльський район та проінспектувати ряд об’єктів на відповідність всім вимогам Кабміну щодо формування спроможних громад – наявність відповідної інфраструктури, дорожнього автосполучення, умови та якість надання освітніх та медичних послуг в Путивльській та Новослобідській ОТГ», – підкреслив Роман Грищенко.

Debaty.sumy.ua

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада