Вчора
26 січня
23 січня
21 січня
19 січня
13 січня
12 січня
5 січня
4 січня

Ситуацію щодо спроможності формування громад у Путивльському районі вивчатиме спеціальна група

Про це голова облдержадміністрації Роман Грищенко повідомив за результатами наради з керівництвом та представниками Путивльської та Новослобідської ОТГ.

Згідно з Перспективним планом формування територій громад Сумської області Руднівська, Мазівська, Мачулищанська, Бояро-Лежачівська, Манухівська сільські ради входять до складу Новослобідської ОТГ. З цим не згодні представники влади Путивльської ОТГ, які схильні до конфігурації «один район – одна громада».

Голова облдержадміністрації, заслухавши всі точки зору, наголосив представникам місцевих органів влади, що сьогодні варто думати не лише про територію, а й про якість надання всіх необхідних послуг, що забезпечать належний рівень життя громадян. «Реформа децентралізації передбачає передусім наближення якісних адміністративних, медичних, освітніх послуг до кожного», – зауважив Роман ГРИЩЕНКО.

Саме тому очільником облдержадміністрації було ініційовано створення робочої групи, до складу якої ввійдуть представники обласних департаментів освіти і науки, охорони здоров’я, обласного управління інфраструктури, обласної ради (за згодою) та представників влади Путивльського району. Завдання робочої групи – ретельне вивчення та вирішення проблемних питань майбутнього адміністративно-територіального устрою Путивльського району в найкоротший термін.

«Ця група має виїхати в Путивльський район та проінспектувати ряд об’єктів на відповідність всім вимогам Кабміну щодо формування спроможних громад – наявність відповідної інфраструктури, дорожнього автосполучення, умови та якість надання освітніх та медичних послуг в Путивльській та Новослобідській ОТГ», – підкреслив Роман Грищенко.

Debaty.sumy.ua

4 листопада
3 листопада